Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal evden eve nakliyat hizmetlerimizden faydalanmak için hoş geldiniz. İlk etapta eşyaların paketlenmesinin ardından asansörlü araçlarla eşyalar seri bir şekilde indirilmeye başlar. Öncelikle buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, sandık ve benzeri ağır eşyalar indirilir. Derin dondurucu ve üzerine yük geldiği zaman her hangi bir zarar görmeyecek ağır eşyalar da ilk aşamada indirilir. Daha sonra da kırılan eşyalar en üstte güvenli bir noktaya yerleştirilir. Kartal evden eve nakliyat çözümlerimiz kısa sürede taşınmanız için güncellenmektedir.

Hedef nakliyat olarak, bölgesel bazlı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Dolayısıyla Kartal evden eve nakliyat konusundaki tüm talepler için nakliye hizmetleri sunmaya hazırız. Evden eve, ofis & büro taşıma, parça nakliye ve diğer tüm konularda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. En uygun zaman diliminde eşyalarınız firmamız güvencesiyle taşınacaktır. Hizmette her bir aşama ücrete tabidir. Asansörlü taşıma, paketleme ve yeni adreste eşyaların yerleştirilmesi gibi bütün aşamalar ekibimiz tarafından değerlendirilmektedir. Sonrasında ise ücrete eklenir. Önceden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kartal Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Kartal nakliyat hizmetlerimiz oldukça geniş kapsamlıdır. Ücrette anlaşma sağlandıktan sonra taşıma kararı alınır. Taşıma süresi boyunca eşyasını sigortalamak isteyen müşterilerimiz eşyalar kutuya girmeden sigortalama işlemini gerçekleştirir. Asansörlü evden eve nakliyat fiyatları güncel bir şekilde değerlendirilir. Akaryakıta özellikle mazota gelen zamlar asansörlü evden eve nakliyat fiyatları kategorisinde artışa neden olabilmektedir. Bu yüzden anlık olarak teklif almanız son derece önemlidir.

Sizler için Kartal evden eve nakliyat hizmetlerimizden bahsetmek isteriz. Yerinde inceleme hizmeti olan ekspertiz hizmetinde nakliyatın yapılacağı yer incelenir. Ev veya iş yeri sınıfında yer alan bütün mekanlar yapısal anlamda farklılık arz eder. Bu nedenle her zaman için ekspertiz hizmeti gereklidir. Kartal evden eve nakliyat konusunda her hangi bir sorunun çıkmasını önler. Kanepe, koltuk, dolap, vitrin, mutfak eşyası, masa ve sandalye gibi birçok eşya incelenir. Beyaz eşya kategorisindeki elektronik eşyalar da yine ekibimiz tarafından değerlendirilir. Kapı veya pencere girişleri incelenir. Bina önündeki boşluğa bakan pencereler incelenir. Bina önündeki boşluklar, park veya bahçe bölümü tarafımızdan incelenmektedir. Kamyonla birlikte asansörlü evden eve nakliyat aracının sığacağı boşluk önemlidir. Bu boşluk yoksa bu durumda sadece kamyon için boşluk tespiti yapılır. Kartal nakliyat hizmetlerimiz şu şekildedir:

  • Kartal şehir içi evden eve nakliyat.
  • Kartal şehirler arası nakliyat.
  • Kartal ofis ve büro taşımacılığı.
  • Kartal parça eşya taşıma.

Şeklinde pek çok eşya taşıma hizmetimiz bulunuyor. Bu hizmetlerimiz dışında özel taşımacılık taleplerine yönelik olarak da destek sunmaktayız.

Kartal Nakliyat Konusunda Sık Sorulan Sorular

Asansörlü Nakliyat Hizmetiniz Var Mı?

Evet asansörlü nakliye hizmetimiz var. Asansörlü taşımacılık hizmetimizle günümüz modern çağına ayak uyduruyoruz. İlkel taşımacılıktan sıyrılarak tüm taşıma işlemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamlıyoruz. Eskiden gerçekleşen nakliye işlemlerinde eşyalara zarar gelme ihtimali daha yüksekken, bu ihtimal günümüzde minimuma indi.

Kartal Evden Eve Nakliyat Fiyatlarınız Ne Kadar?

Kartal evden eve nakliyat fiyatlarımız tam olarak şu kadardır. Şeklinde bir açıklama yapamamaktayız. Evden eve nakliyat fiyatlarımız mesafeye ve taşınacak eşyaların durumuna göre belirleniyor. Fiyatlarımızı öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz. Firma yetkililerimiz sizlere mümkün olan en uygun fiyatları iletecektir.

Nasıl Hizmet Alabilirim?

Hizmet almak için bizlere ulaşmanız ve detayları aktarmanız yeterlidir. Eşyaların paketlenmesi, yüklenmesi ve yerine ulaştırılması seri bir şekilde gerçekleşir. Ekibimiz deneyimlidir ve eşyaların seri bir şekilde taşınması konusunda çözüm odaklı hareket etmektedir. Güncel nakliye çözümleri sayesinde firmamız kısa sürede adres değişikliği gerçekleştirmektedir. Ev eşyası, ofis & iş yeri eşyası taşıma konularında ekibimiz son derece tecrübelidir. Dışarıdan bakıldığında zor gibi görünen bu süreç firmamız sayesinde son derece kolay geçecektir.

 Kartal Evden Eve Nakliyat Firması İletişim

 

Firmamız aracılığıyla hizmet alabilmek için, alt kısımda yer alan iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla bizlere ulaşabilirsiniz. İlgili hizmetlerimiz, Anadolu ve Avrupa yakasının tüm semtleri için geçerli olmaktadır. Şehir içi taşımacılık hizmetlerimizin yanı sıra, şehirlerarası nakliyat hizmeti almak için de bizlere ulaşabilirsiniz.

Telefon ve Whatsapp : 0532 399 92 15

Adres: Orhangazi, Vatan Cd. No:54 D:b, 34903 Pendik/İstanbul

Hizmetler: Kartal Ofis Taşıma & Kartal Parça Eşya Taşıma & Kartal Asansörlü Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Doğru bir fiyat teklifi almak için alınmak istenilen nakliye hizmetlerini eksiksiz bir şekilde belirtmeniz gerekmektedir. Kartal nakliyat firmaları arasında bulunan hedef nakliyat, mümkün olan en uygun fiyatlar karşılığında kaliteli bir hizmet sunmayı belirlemiştir. Parça eşya taşımacılığı, nispeten Kartal ofis taşıma, ev eşyası taşıma hizmetlerine nazaran daha uygun olmaktadır.  Genel olarak nakliyat fiyatları 3.500₺ ila 25.000₺ arasında değişkenlik göstermektedir. Tabi fiyatlar, eşyaların alınacağı ve taşınacağı adresler arasındaki mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Konuyla ilgili net bilgi alabilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kartal Ofis Taşıma


İstanbul Kartal nakliyat firması olarak, Kartal ofis taşıma hizmeti de vermekteyiz. Yapılan inceleme işlemi sonrasında ekspertiz raporu oluşturulmaktadır. Bu raporda sorun oluşturabilecek dar sokaklar, elektrik telleri, ağaçlar ve bina girişleri yer alır. Ayrıca asansörlü aracın park edeceği boşluğun yeri de yine ekspertizler tarafından tespit edilir. Asansörlü aracın yanına park edecek olan yük aracının da yeri bu aşamada önemlidir. Genellikle kamyon tarzı araçlar ofis nakliyat işlemi için kullanılır ancak bazı durumlarda tır kategorisinde yer alan araçlar da yükleme işlemi için tercih edilebilir.

Kartal Parça Eşya Taşıma


Kartal parça eşya taşıma konusunda da sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaya hazırız. Eşyaların özenle paketlenip yüklenmesinin ardından eşyalar araca yüklenir ve teslimat için yola çıkar. Parça eşya nakliyat teslimat işlemlerinde belli bir güzergah tercih edilir ve bu güzergah üzerinden dağıtım yapılır. Güzergah listesi şoför ekibimiz tarafından oluşturulur. Kısa sürede eşyanın yerine ulaşması için en kısa yollar tercih edilir.

Teslimatta en büyük sorun trafiktir. Özellikle sabah ve akşam trafiği ulaşımı olumsuz etkiler ve bu durum zaman kaybına neden olur. Hava ve yol durumu takibi yapılmadan yola çıkıldığında nakliye zamanında teslim edilemez. Bu sebeple elemanlarımız teslimat işleminden önce hava durumunu kontrol eder ve güzergah üzerinde yol çalışması olup olmadığını tespit eder.

Kartal Asansörlü Nakliyat

 
 Firmamız, Kartal evden eve nakliyat firması olarak, asansörlü nakliye çözümleri de sunmaktadır. Zamanın en iyi şekilde kullanılmasını sağlayan ve güvenli kullanım özelliklerine sahip asansörlü evden eve nakliyat araçları sayesinde yükleme kısa sürede gerçekleşir. Kolları uzayan ve ray üzerinde hareket eden kabin özelliği sayesinde hızlı yükleme özelliğine sahiptir. Eşyaların indirilmesi veya eşyaların yeniden yukarı çıkarılması işleminde sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.
 

Kartal Nakliye Randevu

 
 Randevu taleplerinizi bizlere Whatsapp veya sesli iletişim numaralarımız aracılığıyla ulaşarak verebilirsiniz. Ekonomi dünyasının bel kemiği olan sektörlerden biri de nakliye sektörüdür. Evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra diğer bütün sektörler için nakliye önemli bir ihtiyaçtır. Şehirlerarası taşımanın yanı sıra şehir içi taşıma kategorisinde de nakliye hizmeti gerçekleşmektedir. Firmamız, randevu taleplerine mümkün olan en hızlı şekilde cevap vermektedir. 
Ara
× Whatsapp İletişim